+90 324 221 38 45 +90 324 221 38 39

Salça / Konserve

Salça / KonserveBursa-Karacabey'in Tophisar köyünde 110 dekar üzerine kurulu günlük 2.000 ton domates işleme kapasitesine sahip alt yapısı ile inşa edilmiş fabrikayı 2012 yılında satın alarak ortalama yıllık 150.000 ton domatesin işlenmesi gerçekleştirilip DEMKO markası ile satışa hazır hale gelmekte , ayrıca salça ve domatesin diğer ürünleri olarak da 30.000 - 35.000 ton ürün elde edilmektedir.

Ayrıca fabrikamızda bezelye ve sebze konserve üretim hatları mevcut olup ihtiyaç halinde üretimleri gerçekleşmektedir.

Ağırlıkta iç pazara hizmet veren kuruluşumuz Japonya, Suudi Arabistan, Fransa, Yunanistan, Sudan ve Irak başta olmak üzere farklı ülkelere ihracat yapmaktadır.

Türkiye'de bu sektörde salça ve konserve üretimi yapan 40'a yakın tesis ve marka bulunmaktadır. Firmamız mevcut fabrikası ve DEMKO markası ile işlediği hammadde ve yaptığı üretimler ile bu 40'a yakın fabrika sıralamasında ilk 4 firmanın içerisinde bulunmaktadır.

Kendi sektöründe kalitenin güvenilir simgesi haline gelen DEMKO salça ve konserve Türk Gıda Kodeksi'ne uygun olarak tesislerimizde modern bir teknoloji ve dünya standartlarında üretim yapmaktadır. Tarladan sofraya uzanan yol boyunca üretimin her aşamasında her türlü testler ve kontrollerle tüketiciye sunduğu ürünleri ince bir denetimden geçiren DEMKO salça ve konserve'nin yetkinliği bugüne kadar birçok belge ile tescillenmiştir. Başarı anlayışı müşteri memnuniyeti olan DEMKO salça ve konserve'nin bugün en büyük sorumluluğu, sahip olduğu ,imajı yarınlara da gururla taşımak ve çalışmalarını aynı titizlikle sürdürmektir.

Daha fazla bilgi almak için Demko Salça web sitesini ziyaret edebilirsiniz